Trobada_FCBasquet

El Círcol Catòlic ha estat un dels equips galardonats a la XXIX Trobada del Bàsquet Català que es va celebrar el passat dissabte a l’Hotel Catalonia Plaza de Barcelona, amb motiu de l’ascens de categoria aconseguit aquesta temporada.

Jordi Forcada i Francesc Castellet, van assistir en representanció de la nostra entitat i van recollir el Diploma que certifica l’ascens de categoria, i la feina ben feta durant aquesta temporada assolint l’ascens a 1a Catalana.

A la mateixa trobada es va comunicar que el Sr. Enric Piquet, fins ara president de la Federació Catalana de Basquetbol, abandona el càrrec després de més de 25 anys al cap davant de la mateixa, essent homenatjat en diversos instants de la nit amb continus, sonors i llargs aplaudiments. Des del Círcol, volem agraïr la feina ben feta durant tot aquest temps, així com agrair-li el tracte que ha tingut amb la nostra entitat al llarg del seu mandat.

Circol_logo