Llistat de tots els equips de El Círcol

Sènior A

plantilla_basquet_senior_a_15_16
Ver resultados

Número Nom
4 Marc Ferrer
5 Martí Callau
7 Quim Forteza
9 Andreu Lladó
10 Jaume Villalonga
11 Aleix Verdú
12 Oriol Pou
14 Marc Jerez
15 Xesco Gotzens
16 Marc Colom
17 Edu Carreras
75 Toni Forteza
Entrenador Víctor Carrasco
2n entrenador Santi Rodríguez
Prep. Físic David Molina
Delegat Manel Guajardo

Sènior B

plantilla_basquet_senior_b_15_16

Número Nom
6 Sergi Pérez
7 Pau Toldrà
9 Adrià Albiol
10 Kim Gispert
11 Xavi Garcia
14 Albert Reverté
15 Oriol Dauder
16 Sergi Carmona
22 Aleix Rubio
30 Gerard Castro
55 Sergi Curto
Pau Martínez
Entrenador Ricard Santiago
Entrenador ajudant Jordi Garcia

Sènior Femení

senior_femeni

Número Nom
3 Núria Avinyó
5  Judit Tondo
7  Clara Navarro
10  Carla Hernàndez
11 Roser Franquesa
12 Ariadna Izcarra
13  Mar Sabater
14  Marta Garcia
17 Maria Serra
18  Carla Pons
22  Neus Reverté
Entrenador  Lluís Alarcón
Entrenador ajudant Jaume Lleal

Sots 25 A

Sots25_A

Número Nom
4 Adrià Martínez
5 Lluc Bultó
7 Marc Fernàndez
8  David Molina
9 Èric Carreras
12 Ferran Martí
13 Pol Bernat
15 Marc Rams
17 Pol Cejas
21 Ignasi Llagostera
22 Joan Albert Erráez
34 Eloi Prat
00
Jaume Lladó
Entrenador Oriol Entrena
Entrenador ajudant Rubèn Palomar
Delegada Anna Iglésias

Sots 25 1

Sots25_1

Número Nom
3 Miguel Sánchez
4  Jordi Ferro
5  Héctor Feliz
7 Pere Tomeu
8 Adrià Forcada
10 Marc Grangé
15 Enric Abenoza
32 Daniel Esteban
33 Ruben Van Gaalen
42 Jordi Querolt
44  Jaume Benajiba
47 Jordi Rull
91 Josep Gasull
Entrenador Santi Rodríguez
Delegat Ferran Casolivé

Sots 21

sots 21

Número Nom
4 Xavi Mateu
5 Ferran Muñoz
6 Joel Ronda
7  Pol Ribó
8 Martí Oriol
9 Aleix Sànchez
11 Adrià Puerto
12 Lluís Guàrdia
15 Albert Barber
23 Sergi Garci
33 Pau Gros
40  Raul Diaz
Enric Zamora
Entrenador Adrià Puente
Entrenador ajudant Albert Calàbria
Entrenador ajudant  David Martínez

Júnior A

junior a

Dorsal Nom
1 Roger Marcos Fabre
4 Marc Ortuño Boter
5 Daniel Muñoz Soler
6 Martí Garcia Corominas
7 David Blasco Julià
8 Adrià Lozano Navarro
12 Marc Cecilia Cabo
13 Hèctor Olives Baranda
14 Guillem Forns Martínez
15 Ramon Gotzens Pruneda
22 Izan Rubiño Gil
77 Roger Rubio Forns
Entrenador Jordi Ferrer
Entrenadora ajudant Mireia Jovani
Delegat Gabriele Cattaneo

Júnior B

junior b

Número Nom
1 Pol Catalán
6 Oriol Ferrando
9  Eudald Lladó
11  Xavi Torrente
13  Raül Millán
19  Josep Boter
20 Àlex Urrutia
23 Pol Martínez
32 Pol Carbonell
33 Biel Granell
55 Celso Garcia
18 Xenia Galan
Entrenador Oriol Entrena
Entrenador ajudant Xesco Gotzens
Entrenadora ajudant Adrià Albiol

Júnior 1

junior 1

Dorsal Nom
1 Guillem Bautista
3 Jaume Sansa
4 Gerard Duñó
5 Víctor Cano
8 Gerard Quílez
12 Roc Oliveras
13 Ramon Domeng
24 Martí Casellas
67 Pol Molina
77 Arnau Escorihuela
93 Pol Heredia
00 Gerard Rourera
Entrenador Jordi Garcia
2n entrenador David Aldabert

Júnior Femení

junior femeni

Número Nom
3 Laia Vila
5  Paula Pérez
6  Marta Torrents
7  Laura Mata
8 Paula Muñoz
10 Laura Casanova
12  Txell Torrente
13  Mar Escobar
16   Cristina Royo
21 Estel Sallas
22 Judit De Los Aires
Entrenador Artur Grau
Entrenador ajudant Ferran Viladomat
Entrenadora ajudant Coral Mena

Cadet A Femení

Número Nom
2 Andrea Gil
5 Núria Arimont
6 Paula Bueno
8 Clàudia Monterde
10 Alba Garcia
15 Maria Delgado
18  Xènia Galan
33 Patri Garrido
46 Irene Destruels
00 Marina Sánchez
Entrenador Jaume Lleal
Entrenador ajudant David Aldabert
Delegada Marta Guerrero

Cadet A

cadet a

Número Nom
2 Marc Sánxchez
4 Álvaro Puertas
5 Francesc Pera
6 Òscar Armario
7 Xavier Mestre
10 Arnau Cotet
11 Adrià Olives
14 Marçal Vila
18 Aleix Correas
19 Guillem Prat
00 Albert Pérez
Entrenador Andreu Lladó
Entrenador ajudant Gerard Castro
Delegat  Marcel Pellejero

Cadet B

cadet b

Número Nom
1 Adrià Martín
3 Arnau Palobart
4 Àlex Cassi
5 Oriol Marcos
6 Pol Cahner
10 Xavi Llibre
11 Francesc Sabater
14 Marcel Climent
16 Jan Rubio
17 Robert Díaz
32
Oriol Pí
44 Ivan Fernández
Entrenador
Gerard Castro

Cadet 1

cadet 1

Número Nom
5 Marçal Roqueta
6 Pol Suàrez
8  Adrià Mainar
9  Cristian Tortosa
15 Marc Mainar
17 Adrià Navarro
21 Gerard Núñez
23 Gerard Gonzàlez
30 Richard Guagua
33 Pau Bazoco
99 Noel Francàs
Entrenador Santi Rodríguez
Entrenador ajudant
Albert Chalmeta

Infantil Femení

infantil femeni

Dorsal Nom
5 Maria Medina
8 Georgina Baranda
9 Maria Bautista
11 Núria Segura
13 Alba Heredia
16 Carlota Forns
23 Ariadna Vela
 95  Celia De Los Heros
99 Carla Regalado
00 Anna Bazoco
Entrenador  Lluís Alarcón
Entrenadora ajudant
Marta Molina
Entrenador ajudant
Bernat Rojo

Pre-Infantil

preinfantil

Número Nom
4 Pau Novell
5  Joel Bermejo
6 Marc Pujol
7 Joel Costa
13 Arnau Carreras
14 Joan Antoja
18 Pau Gómez
22 Joel López
23 Arnau Santesmases
00 Dídac Olives
Entrenador Jaume Lleal
Entrenador ajudant Ramon Domeng

Mini

mini

Número Nom
4 Bernat Pujol
6 Jan Serrano
9 Gal·la Cendan
10 Guillem Teixidó
11 Èric Caballero
13 Aina Parra
15 Roc Milagro
16 Pol Carretero
23 Felip Segura
99 Marcel Valeri
00 Oriol Mañé
Martina Peña
Aina Barbé
Entrenador Jordi Garcia
Entrenador ajudant Víctor Cano
Entrenador ajudant Celso Garcia

Premini

premini

Número Nom
1 Pau Bofill Maranguello
6 Clara Planas Borràs
7 Arnau Serrano Lencina
8 Àlex Manzanares Rebul
9 Oriol Rodríguez Martínez
11 Guillem Torrente Sànchez
15 Andreu Climent Pruneda
17 Lucas De Los Heros Ayala
23 Noam Bouibi de Castellvi
25 Max Castell Borau
 55 Pol Gabriel Alvarez
Júlia Estrella
Núria Barbé
Laia Barbé
Entrenadora Clara Navarro Bultó
Entrenador ajudant Roger Marcos Fabre

Escola de bàsquet Grans

premini mixte

Número Nom
4 Noam Bouibi
6 Clara Planas
8 Ivet Perez-Martos
10 Guillem Teixidor
11  Guillem Torrente
12  Lucas de los Heros
13 Aina Parra
14 Andreu Climent
18 Ferran Rubiales
22   Alex Manzanares
55  Pol Gabriel
Entrenadora Clara Navarro
Entrenadora ajudant Júlia Riera
Entrenador ajudant  Roger Marcos