Llistat de tots els equips de El Círcol

Sènior A Masculí Círcol Cotonifici


Veure resultats

NúmeroNom
5Dani Pines
7Àlex Rodríguez
8Marc Arregui
10Albert Gonzalez
11Roger Abello
15Marc Jerez
24Àlex Escorihuela
44Edu Carballo
55Quim Forteza
79Joan Balada
EntrenadorÒscar Gallifa
2n EntrenadorRicard Fusté
Prep. FísicDavid Molina
DelegatManel Guajardo

Sènior B Masculí

Veure resultats

NúmeroNom
1Roger Marcos
2Marc Rios
4Álvaro Puertas
5Daniel Muñoz
7David Blasco
8Joan Haro
9Adrià Albiol
10Pau Oriol
15Ramon Gotzens
24Oriol Moreno
77Roger Rubio
88Àlex Arregui
EntrenadorPere Lluís Corominas
2n EntrenadorMingo Castelles
DelegatBernat Rojo

Sènior Femení Círcol Centre Mèdic La Vila

Veure resultats

NúmeroNom
3Laura Casanova
5Irene Guirado
6Marta Torrents
8Marta Molina
12Txell Torrente
13Laura Roger
14Maria Duran
16Cristina Royo
18Adara Rodriguez
28Raquel Garcia
33Clàudia Torras
38Núria Avinyó
EntrenadorDavid Cuartero
Preparador físicDavid Molina
DelegatJaume Torras

Sènior C

Veure resultats

NúmeroNom
4Carles Fernandez
5Albert Surrà
6Francesc Castellet
7Toni Forteza
9Andreu Lladó
10Jaume Lleal
12Miquel Balada
13Pau Navarro
14Oriol Masià
20David Molina
30Gerard Castro
33Carles Surrà

Sots 21 Preferent A

Veure resultats

NúmeroNom
1Pol Catalán
6Òscar Armario
9Matias Ale
11Adrià Olives
13Raul Millán
14Marçal Vila
15Èruc Castillo
18Aleix Correas
23Pol Martínez
33Biel Granell
EntrenadorJosep Lluís Carretero
Delegat equip Josep Boter
Delegat campFerran Correas

Sots 21 Preferent B

Veure resultats

NúmeroNom
0Lluc Compte
1Adrià Martín
2Jofre Mauri
7Xavier Mestre
8Adrián Navarro
9Erik Moya
11Francesc Sabater
14Marcel Climent
16Jan Rubio
22Pol Díaz
EntrenadorMiki Segura
Delegat Joan Vives

Júnior A

Veure resultats

NúmeroNom
1Hugo Hernandez
5Oriol Marcos
7Arnau Bolós
8Joan Ruiz
9Javi Bernal
10Ricard Oriol
14Dani Lavernia
17Biel Dominguez
23Robert Cuenda
EntrenadorLluís Alarcón
Entrenador ajudant Victor Cano
DelegatJordi Bolos

Júnior B

Veure resultats

NúmeroNom
4Pau Novell
6Marc Pujol
8Oriol Espejo
11Dídac Olives
14Pau Gómez
23Arnau Santesmases
32Jan Jové
33Josep Planas
41Alex Perez
91Pau Mañé
00Sibran Van Seeters
Entrenador Mingo Castells
Entrenador ajudant Josep Boter
DelegatDavid Jové

Júnior Femení

Veure resultats

DorsalNom
6Carlota Albadalejo
8Georgina Baranda
13Alba Heredia
14Angela Vera
15Carla Violán
16Carlota Forns
18Mireia Gonzalez
22Gina Rodríguez
23Ariadna Vela
28Alba Ruiz
EntrenadorFerran Martín
Entrenadora ajudantAri Brugué

Cadet A


Veure resultats

NúmeroNom
0Oriol Mañé
2Marcel Valeri
4Bernat Pujol
5Pablo Cabrera
10Guillem Teixidor
11Èric Caballero
13Àlvar Muset
14Marco San Mateo
15Roc Milagro
16Pol Carretero
17Adrià Becerra
19Pol Rourera
23Felip Segura
Entrenador Jaume Lleal
Entrenador ajudant Àlex Arregui
DelegatJaume Teixidor

Cadet Femení

Veure resultats

NúmeroNom
5Martina Peña
9Gal·la Cendán
11Xènia Duran
13Aina Parra
14Martina Pérez
15Laia Gual
16Aina Barbé
20Virna Van Seeters
23Sara Fabregat
32Clàudia Moyà
55Mireia Moradell
EntrenadorMiki Segura
Entrenadora ajudant Marta Molina
DelegatXavier Parra

Infantil Masculí A

Veure resultats

NúmeroNom
4Aleix Francàs
7Albert Mateos
9Oriol Rodríguez
11Guillem Torrente
12Max Castell
15Andreu Climent
18Arnay Briñas
22Hugo Chito
27Martí Caballé
00Lucas De Los Heros
EntrenadorRicard Fusté
Entrenadora ajudant Marc Bagès
DelegadaCristina Pruneda

Infantil Masculí B

Veure resultats

NúmeroNom
1David Requena
2Àlex Galvez
4Víctor Abellan
6Mario Cabo
8Arnau Garay
10Ferran Garcia
11Alex Romera
19Albert Soldevila
24Roger Lidón
26Martí Palacios
47Lluís Carbonell
00Quim Fíguls
EntrenadorsJordi Canals/Laura Casanova
DelegatJavier Requena

Infantil Femení

Veure resultats

NúmeroNom
4Nela Pujades
7Lola Robles
10Maria Fontcuberta
11Sara Tiry
12Alba Domínguez
13Rita Guerrero
15Helena Sanchez
21Alba Cabrera
30Nora Guisado
EntrenadorNúria Avinyó
Entrenadora ajudantRaquel Garcia
Delegada Pilar Colón

Pre-infantil Femení

Veure resultats

NúmeroNom
8Mar Gubern
9Berta Milagro
12Lucia Carmona
18Laia Barbé
19Júlia Mercadé
22Estela Lozano
25Aina Vera
27Julia Estrella
89Maria Camarasa
EntrenadorÀritz Tomàs
Entrenadora ajudant Marta Torrents
DelegatAlbert Mercadé

Mini A Masculí

Veure resultats

NúmeroNom
2Nil Parra
5Bernat Serra
6Marc Santiuste
9Bruno Premi
10Oriol Cotet
13Yanis Bayarri
14Pol Socias
16 Marc Martí
21Rubèn Mañas
95Quim Teixidor
00Gerard Herrero
EntrenadoraJordi Garcia
Entrenador ajudantXavier Cuenca
DelegadaCristina Espallargas

Mini B Masculí Círcol Gràfiques Venus

Veure resultats

NúmeroNom
3Xavi Pascual
5Oriol Bagès
6Marc Sábado
8Jan Cano
9Guillem Rodríguez
11Albert Carné
23Pol Fusté
30Martí Cantenys
88Ibai Checa
95Enzo Carlo
Entrenador Ramon Domeng
Entrenador ajudantRoger Rubio
Entrenador ajudantMarcel Climent
DelegadaLaura Martínez

Mini Femení

Veure resultats

NúmeroNom
7Mònica Robles
10Roser Agulló
12Martina Jimenez
13Mariona Ribó
14Tània Balateu
15Júlia Congost
16Ariadna Lidón
21Maria Rams
23Mariona Carretero
00Clàudia Lopez
EntrenadorArtur Grau
Entrenador ajudantFrancesc Sabater
DelegatDavid López

Pre-Mini A Masculí

NúmeroNom
0Joel Cortinas
1Xavi Pascual
5Oriol Bagès
8Ignasi Pla
10Roger Fusté
13Adrià Millan
14Pere Suñol
15Martí Gueto
30Èric Martín
33Roc Torras
Entrenador Roger Marcos
Entrenador ajudantJofre Mauri
DelegatJaume Cortinas

Pre-Mini B Masculí

NúmeroNom
2Lluc Navarro
6Mario Chito
10Oriol Sebastià
11Max Gallego
12Adrià López
14Lluc Alemany
32Guiu Suñé
34Lluc Ballès
67Arnau Sabado
88Eder Checa
Entrenador Ramon Gotzens
Entrenador ajudantPol Catalán
DelegatSalva López

Veure resultats

Pre-Mini A Femení

Veure resultats

NúmeroNom
5Ariadna Raventós
7Nefer Raventós
8Mariona Jimenez
10Alexandra Hernandez
12Carla Arrabal
13Alícia Duatis
14Clàudia Gàmiz
15Eulàlia Aisa
16Joana Pla
23Clara Sanchez
EntrenadoraMarta Molina
Entrenadora ajudant Carla Violán
DelegatXavier Raventós

Pre-Mini Femení B

NúmeroNom
2Estel Nuñez
6Marina Castellet
7Leyre Cacereño
8Adhara Calderón
9Carola Cirera
10Bruna Noy
12Bruna Julià
13Sara Esteve
17Martina Nuñez
23Antia Maceda
24Abril Giralt
EntrenadoraLaura Roger
Entrenadora ajudant Alba Heredia
DelegadaMaria del Mar Morales

Escola de Bàsquet

NúmeroNom
 Martí Castellet
 Marçal Cortinas
 Artur Esteve
 Lluc Esteve
 Arnau Bagès
 Teo Gutierrez
 Lluc Alemany
 Arnau Sábado
 Guiu Arpí
 Guillem Cendan
 Afrika Hernandez
 Mario Chito
 Marina Cantenys
 Martina Gatell
 Èlia Torrents
 Emma Arpí
 Núria Roqué
EntrenadorDavid Aldabert
Entrenadora ajudant Cèlia De Los Heros
Entrenadora ajudant Carlota Forns
Entrenador ajudant Marcel Climent